Nenašly jste vhodný termín, nebo plánujete ochutnávku pro více lidí? Domluvte si u nás soukromou degustaci ve vinném sklípku. Možné kdykoliv mimo termíny dalších akcí.

Minimálně 6 osob. Cena 250Kč/osobu obchod@elwine.cz


Třetí ročník ochutnávky tuzemských vín v bezkonkurenčním prostředí lánského Muzea TGM, tentokrát i jako prezentace burgundských odrůd.

Více informací na www.nevinnelany.cz/
11:00 - 19:00


Tradiční výstava vín spojená s největší výstavou naturálních vín v ČR. V ceně je neomezená degustace, sklenice, propiska a katalog.

Více informací na www.velkebilovice.com
Začátek v 9:00. Vstupné 300 Kč.


Grand Prix Vinex je tradiční mezinárodní soutěž vín konaná v České republice, jejímž cílem je na vysoké profesionální úrovni ohodnotit a ocenit nejlepší evropská a světová vína přítomná na trhu středoevropského regionu. Opět budete moci ochutnat téměř 500 vín, která v soutěži dosáhnou stanoveného bodového limitu. Budou pro vás připravena vína nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. To vše opět ve spojení s krásnými kameny na výstavě Minerály Brno.

Více informací na www.grand-prix-vinex.cz


Možnost degustovat min. 8 druhů vín. Po zaplacení degustačního poplatku Vám vinař zapůjčí skleničku a po ukončení ochutnávky si skleničku vinař vezme zpět.

Více informací na www.velkebilovice.com
Cena za degustaci vín 200Kč/ osoba
14:00 - 19:00


Svatomartinský košt je akce zaměřená na slavnostní otevření svatomartinského vína a jeho degustaci. Kromě svatomartinského se degustuje i mladé, přívlastkové a jakostní víno od moravských vinařů. Svatomartinský košt zpestřují hudební vystoupení a bohatý doprovodný program. V roce 2017 se akce přesunula do krásného prostředí Moravského krasu a to na Skalní mlýn.

Více informací na http://www.svatomartinskykost.cz/


Největší vinařská událost roku. Více než padesát vinařství otevře své sklepy milovníkům vína. V rámci akce můžete navštívit vinařství ELWine a prohlédnout si prostory kde z hroznů zraje víno.

Více informací na: www.velkebilovice.com
11:00 - 19:00 hlavní program